Czy warto pomagać?

POMAGAĆ ZAWSZE WARTO! DLACZEGO?

pomagać innym, aukcje charytatywne, gabinet neurorehabilitacjiPamiętacie opowiadanie o Rozgwiazdach, które publikowałam jakiś czas temu? Meksykanin wrzucał je do wody, gdy przypływ wyrzucił je na brzeg. Amerykanin zwrócił mu uwagę, że po co to robi? I tak ich nie uratuje, bo są ich tysiące…że to, co robi nie ma znaczenia…. Meksykanin uśmiechnął się, a potem pochylił, podniósł kolejną rozgwiazdę i wrzucając ją do wody, odrzekł:
– Dla tej ma to znaczenie!

 

I to prawda. Nawet najdrobniejsza pomoc ma znaczenie… Pamiętacie historię Joli Pietrzak, którą publikowałam na tej stronie bodaj w marcu? Dzięki oddanym jej przyjaciołom z Licytacja dla Joli Pietrzak  udało się dotychczas zebrać ponad 49 tyś zł!


Dzięki licytacjom dla Pomoc dla Przemka Superbohatera  udało się zebrać pieniążki na operację w Helsinkach, a najnowsze badania pokazują, że wyścig z czasem został wygrany. Nasz Przemuś będzie żył!


W czwartek odbył się koncert charytatywny dla Michalina Maciejewska na którym udało się zebrać ponad 12 tyś zł.

Od wspaniałych dziewczyn, których nie jestem w stanie tu wymienić, przywiozłam całe mnóstwo pięknych rzeczy- rękodzieła dla innych moich podopiecznych na licytacje m.in. dla Pomoc i wsparcie dla Filipka Janasika czy Mateusz Piech – waleczny ulubieniec tłumów… Za co z całego serca dziękujemy


Przy okazji mojej bytności w Białogardzie, odwiedziłam Wojtka Charytatywne Aukcje dla Wojtka Tomaszewskiego, który za pomocą C-eye powiedział nam, jak się czuje….. Ale o tym za jakiś czas i w innym miejscu.

 

pomagać zawsze warto, gabinet neurorehabilitacji

 

I ostatni przykład, który pokazuje, że każda przysłowiowa złotówka się liczy… Wpłaciłam drobną kwotę na rzecz Jędrka, który potrzebował 2mln złotych na leczenie. Ogromna suma, ale udało się! Cieszę sie, iż miałam w tym swój maleńki udział….
WARTO POMAGAĆ!!!!!!! Każdy gest, najdrobniejszy wkład ma znaczenie. Być może świata nie zbawisz- jak mawiała moja babcia- ale możesz dla kogoś być całym światem. Myślisz, że Twoja złotówka nie ma znaczenia? Niech ten mail Ci uświadomi, że ma!