Referencje

Referencje. Zobacz, co Rodziny z którymi współpracowałam, sądzą o mojej pracy, umiejętnościach zarówno komunikacyjnych, jak i osobowościowych. Tutaj możesz przeczytać, z jakimi problemami się mierzyłam i co udało się osiągnąć. Ze zrozumiałych względów, tożsamość pacjentów i niekiedy twarze zostały ukryte. Nie mniej, prawdziwość opinii możesz sprawdzić na moim profilu na Facebooku.

neurorehabilitacja, SzczecinReferencje- Klaudia

„Moja córeczka ma 3  lat i  Zespół Edwardsa. Ma też dwójkę starszego rodzeństwa.  Cieszę się, że Ciocia Edyta przychodzi do Nas do domu, inaczej Klaudia nie miałaby szansy na terapię pedagogiczną. Ciocia Edyta jest osobą wykwalifikowaną i  z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy którą traktuje profesjonalnie. Klaudia bardzo lubi ćwiczyć z Ciocią Edytką i robi postępy. Pozostała 2 dzieci także jest zachwycona, bo oprócz pracy z Klaudią, ciocia zwróciła uwagę na jej rodzeństwo, które z racji choroby córki zeszło niechcący na plan dalszy. Wymyśliła sposoby aby ich zjednoczyć. Zawsze mogę na nią liczyć. Dziękuję.” –  Joasia

 

 

neurorehabilitacja, Szczecin, opinie, referencjeReferencje- Pan Wojtek

Jestem jedna z wielu osób, które miały możliwość poznać p. Edytę.Jestem również osobą, której mąż 8 lat temu uległ wypadkowi i do dnia dzisiejszego ma m.in porażenie 4-konczynowe, tracheotomie i pega.
Pani Edyta: uśmiechnięta, energiczna, o anielskim głosie PROFESJONALISTKA w każdym calu.Rozumiejąca potrzeby, znającą zachowanie osób, które nie potrafią komunikować się za pomocą słów.Ogromna wiedza, która przekłada się na pomoc chorym.
Wielkie ukłony w stronę P.Edyty za to co robi dla osób niepełnosprawnych, tych małych i tych dużych.
I jeśli na swojej drodze spotkacie Edytę Tyszkiewicz to chcę żebyście wiedzieli,że jesteście w najlepszych rękach!!!!!
Dziękuję.

neurorehabilitacja, SzczecinReferencje- Filip

Kochani nasi !!! Dzieją się CUDA !!! Dzisiaj Filipek pracował na urządzeniu obsługiwanym za pomocą wzroku-a przecież jest niewidomy!  Z każda próbą ćwiczeń Filip patrzył coraz częściej i dłużej. Nie sposób opisać tego co czujemy i jak jesteśmy wdzięczni cioci Edytce, za to że mogliśmy wypróbować C-eye. Poprzez ten sprzęt prowadzona jest neurorehabilitacja na wielu płaszczyznach. Nie wiadomo co uda osiągnąć się nam bo sprzęt nie został stworzony dla osób niewidomych a raczej po np. udarach czy innych urazach powodujących brak możliwości porozumiewania się. Jedno jest pewne aby efekty były musimy ćwiczyć bardzo dużo. Na razie Filipek wyprostował plecki, otwiera coraz częściej oczy, więcej mówi, odważył się zejść samodzielnie z kanapy…. Dziękujemy! Tobiasz i Justyna

neurorehabilitacja, SzczecinReferencje BASIA

„Edytka, dziękuję Ci bardzo. Za Twoje wsparcie. Pracę. Rady. Za wszystko to co zrobiłaś dla Basi i dla mnie. Basia teraz zaczęła chodzić. Jeszcze dużo pracy przed nami, jednak Twoja nauka okazała się być teraz bezcenna. Nauczyłaś mnie, że dziecko niepełnosprawne należy traktować tak jak całkowicie zdrowe. Nie tylko KOCHAĆ. Też WYMAGAĆ. Stawiać granice, uczyć, motywować, dyscyplinować. Dzięki temu Basia potrafi czekać.

Rozumie słowa stój, poczekaj, 5 min, 3 min, 1 min, niebezpieczne, obowiązek, negocjacje – w tym ostatnim, jak wiesz, jest niezła, mogłaby szkolenia prowadzić. Wie co to znaczy wycieczka, bo nasza wycieczka to nie tylko jazda jej ulubionym tramwajem, schodami ruchomymi czy windą ale też spacer, karmienie kaczek, wylegiwanie się na trawie, zabawa na placu zabaw, chodzenie z chodzikiem a teraz już czasami zupełnie bez, pokonywanie przeszkód, jedzenie malin ze straganu po zapłacie a nie przed, stanie bez awantur w kolejce do kasy po sok, pływanie statkiem, zwiedzanie…muzeum. Dziękuję. Twoja terapia pedagogiczna działa cuda bo Ty jesteś idealną osobą w tej pracy. Twórcza, kreatywna, dociekliwa, pracowita, sumienna, niekonwencjonalna i kochasz dzieci i każde z nich stanowi dla Ciebie zagadkę, która Cię żywo interesuje a rozwiązanie tej zagadki to cel. Im trudniejsza zagadka – tym Ty jesteś bardziej zmobilizowana i zaangażowana. Twoja praca  to strzał w dziesiątkę. Wszystkim Rodzicom dzieci, życzę takich sukcesów z Takim wspaniałym pedagogiem…..” – Agata G.

neurorehabilitacja, Szczecin, referencje

Referencje- Pan Ireneusz

Dziękuję za rzetelną i profesjonalną pomoc. Polecam!

 

 

 

 

neurorehabilitacja, szczecin, opinie, referencjeReferencje- Julia i Kuba

„Z przyjemnością polecam Edytkę jako odpowiedzialną, uczciwą i przede wszystkim kochającą dzieci pedagog. Edytka pojawiła się w życiu naszego półtora rocznego wówczas synka w grudniu 2010 roku. Kubuś od razu zaakceptował ciocię Edytkę bez żadnego problemu. Razem z ciocią, bawił się w różnorodne zabawy, uczył się samodzielności, rysowania, liczenia, literek, czuł się bezpieczny i kochany. Również ja jako troskliwa mama czułam, że moje dziecko jest bezpieczne. Wszystkie zadania jako pedagog wykonywała rzetelnie, z największą starannością. Kiedy urodziła się Julia,  od pierwszych dni życia Julii Edytka była przy mojej córeczce oferując swoją pomoc. Zawsze było można na nią liczyć w różnych sytuacjach i tak jest do dnia dzisiejszego, ponieważ Edytka stała się nie tylko wspaniałą, troskliwą terapeutką i pedagog, ale również przyjaciółką całej naszej rodziny.” –  Kamila

neurorehabilitacja, Szczecin, referencjeReferencje- Patryk

„Trudno nam czasem uwierzyć, że jeszcze istnieją takie osoby, jak Pani Edyta. Znajomym i rodzinie mówimy, ze to anioł, nie człowiek. Zaangażowana, bezpośrednia, czujna na szczegóły. Dla niej liczy się przede wszystkim dziecko.  W ciągu dwóch miesięcy jej terapia z naszym 9- letnim synem przyniosła rewelacyjne efekty, których nie osiągnęliśmy przez całe lata z tłumem rehabilitantów, psychologów. To najlepiej ulokowane pieniądze. Z całego serca dziękujemy i polecamy!” – Magda i Sebastian P.