Szkolenia. Warsztaty. Grupy wsparcia

szkolenia, komunikacja alternaywna i wspomagająca, szczecin, tyszkiewicz edytaOferowane szkolenia:

Komunikacja alternatywna i wspomagająca. Teoria i praktyka.

C-eye i Eyefeel w neurorehabilitacji i komunikacji

Autorskie szkolenia, znajdziesz na stronie szkolenia-aac.pl

 

Szkolenia organizowane są na zamówienie placówek, szkół, przedszkoli itp. W celu omówienia szczegółów, prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

Wpis do instytucji szkoleniowych RIS nr  2.32/00023/2020

 

Eyefeel, neurorehabilitacja, SzczecinProwadzimy warsztaty z zakresu obsługi i tworzenia nowych treści w programie Eyefeel. Program zawiera w sobie Edytor, który umożliwia tworzenie spersonalizowanych treści, a także tablic komunikacyjnych. Posiada możliwość dodania do biblioteki swoich symboli i zdjęć, wgrywania filmów. Jego zaletą jest duża intuicyjność.

 

 

porozmawiajmy o AAC, Szczecin, spotkaniaOd 2018 roku organizujemy w Szczecinie bezpłatne spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o AAC”. Zapraszamy terapeutów, rodziców, pedagogów, logopedów i wszystkie osoby, które są zainteresowane tematyką komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Szczegóły i terminarz spotkań, można znaleźć na naszej stronie na Facebooku: Neurorehabilitacja C-eye. Komunikacja alternatywna i wspomagająca.Terapia ręki

 

warszaty dla rodzicówProwadzimy warsztaty dla Rodziców z zakresu modelowania w komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Warsztaty są realizowane po uprzednim zebraniu się grupy, bądź na zamówienie placówek. Omawiane  zagadnienia to m.in.:
1. Czym jest modelowanie w AAC?
2. Symbol a obrazek
3. Wielkość symbolu- jaka? jak to ustalić?
4. Jak tworzyć tablice?
5. Jak tworzyć książki?
6. Intencja komunikacyjna
7 Co ja, jako Rodzic mogę zrobić, aby rozwinąć komunikację mojego dziecka?